EOC'den EYOF 2011 için teşekkür..

EOC'den EYOF 2011 için teşekkür..
EOC Başkanı Patrick Hickey, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a

Organizasyon için teşekkür etti

-" Trabzon EYOF sadece organizasyon olarak değil, tesislerin kalitesi ile de olağan üstü başarılı olarak yeni standartlar belirledi; tüm katılımcılar gerçekten etkilendiler.

 

24-30 Temmuz 2011 tarihleri arasında Trabzon'da yapılan 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF) ile ilgili olarak  Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) tarafından Türkiye'ye teşekkür edildi.

 

EOC Başkanı Patrick Hickey ve Genel Sekreter Raffaele Pagnozzi    imzasıyla Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a gönderilen teşekkür mektubunda, oyunların organizasyonundaki başarıdan övgüyle söz edildi.

 

Trabzon Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nın tarihinin en iyi organizasyonu olduğu hususundan bahsedilen mektupta, şöyle denildi;

 

"Sayın Bakan,

Trabzon'da gerçekleşen 2011 EYOF'un açılış törenine katıldığınız için size en derin şükranlarımızı iletmemize lütfen izin veriniz.

 

Yapmış olduğunuz jest, katılımcılar tarafından çok takdir edildi ve bizim görüşümüze göre bu durum sizin gençlerinizin geleceği açısından sporun önemini anladığınızı göstermektedir.

 

EYOF Trabzon sadece organizasyon olarak değil, tesislerin kalitesi ile de olağan üstü başarılı olarak yeni standartlar belirledi; tüm katılımcılar gerçekten etkilendiler.

 

Türk Hükümetine de oyunlara verdiği büyük destek için şükran ve takdirlerimizi iletmek isteriz.

 

Ayrıca olağan üstü işler yaptıkları için Trabzon 2011 Organizasyon Komitesi'ni Türkiye Milli Olimpiyat Komitesini ve tatlı gülüşleri, iyilik ve yardımları ile Türkiye'deki günlerimizin daha güzel geçmesini sağlayan şahane genç gönüllüleri tebrik etmeyi bir borç biliriz.

 

Bu vesile ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'ne verdiğiniz fevkalade destek için size teşekkür ederiz. "

 

 


18.08.2011 11:35:21 Tarihinde eklenmiştir.

Bu Haberi Paylaşın