Konaklama

Konaklama

Trabzon; Havaalanı, Olimpiyat köyü konaklama tesisleri ile müsabakaların yapılacağı alanlara yakınlığı itibariyle ulaşımı en kolay olan kentlerden biridir.  Avrupa Gençlik Olimpiyatlarına katılacak üst düzey yöneticiler, teknik delegeler ve sporcuların bu konuda çok şanslı oldukları söylenilebilir. EYOF katılımcıları; sporcu ve yöneticileri olimpiyat köyü ve KTÜ öğrenci yurdunda, hakemlerin ise KTÜ konukevinde misafir edilmeleri  planlanmaktadır.

 

/Temalar/2011/images/Sanal.jpg

YuklenenDosyalar/Resimler/buyuk/2302091120506.jpg

 

OLİMPİYAT KÖYÜ

Olimpiyat köyü Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin 500 m Kuzeyinde bulunmaktadır ve şehir merkezine 10 dakika mesafededir. 5 Blok halinde olup toplamda 2800 yatak kapasitelidir. Her bir odada tuvalet ve duş bulunacak ve 24 saat sıcak su hizmeti sağlanacaktır. Olimpiyat köyünün içerisinde 3000 kişi kapasiteli restoran, kafeterya, kuaför, konser alanı, yöreye ait hediyelik eşya standları sinema ve toplantı salonu, postane, çamaşırhane, sağlık odası, seyahat acentesi ve döviz bürosu bulunacaktır.

 

KATILIM ÜCRETİ

Olimpiyat köyünde kalacak sporcular, sporcu görevlileri ve diğer takım görevlileri için katılım ücreti günlük 30 Euro'dur.

 

 YuklenenDosyalar/Resimler/buyuk/5520911123045.jpg

KTÜ ÖĞRENCİ YURDU

Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan KTÜ öğrenci yurdunda yapılacak yenileme çalışmaları çerçevesinde eski yurtlardaki odalar 2' şerli hale dönüştürülerek KTÜ öğrenci yurdu 1200 yatak kapasiteli hale getirilecektir. Her bir katta ortak kullanıma açık tuvalet ve duşlar bulunacak ve 24 saat sıcak su hizmeti sağlanacaktır. Kampüsün içerisinde toplantı salonları, postane, kuaför, market, internet kafeler, gösteri alanı, döviz bürosu ve çamaşırhane bulunmaktadır.

YuklenenDosyalar/Resimler/buyuk/4539825120757.JPG

KTÜ KONUKEVİ

Şehir merkezi ve müsabaka alanlarına çok yakın mesafede bulunan KTÜ konukevi Karadeniz Teknik Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunmaktadır. Son derece modern bir mimariye sahip olan konukevi lüks otel düzeyinde inşa edilmiştir. 160 yatak kapasitelidir ve her odada banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

OLİMPİYAT AİLESİ

Oyunlar süresince olimpiyat ailesi 5 yıldızlı otellerimizde konaklayacaklardır ve bu oteller şehir merkezine çok yakın mesafededir.                       


Bu Haberi Paylaşın